• Trešdiena, 2021. gada 20. janvāris
  • Vārda diena: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
  • Rīgā skaidrs, -11 °C, D/DA vējš, 5,14m/s
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Turpinās „Lielās lasīšanas" balsošana

Apraksts

Latvijas Televīzijas šovs „Lielā lasīšana" sasniegusi plašu auditoriju. Šova pirmā raidījuma aicinājumam balsot par savu mīļāko daiļliteratūras izdevumu atsaukušies tūkstošiem skatītāju. Lielās lasīšanas interneta redaktori nespēj vien uzskaitīt balsojumus un šķirot arī nederīgos.Komentāri (5)

astraluse
Jau pirmā raidījuma laikā nobalsoju par J.Raiņa dzejoļu krājumu "Gals un sākums", taču otrajā raidījumā tika pateikts, ka par Raini neesot balsots... Kur tad mana balss pazuda?
Jūsma Siliņa
Kā balsot bibliotēkas apmeklētājiem senioriem, kuri nu noteikti nedarbojas sociālajos tīklos. Anketas arī mums nav. Vai tās bibliotēkām ir jāpieprasa. Kam jautāt?
AIJA
JA PIRMS ŠĪ PASĀKUMS BŪTU BIJUSI APTAUJA, ES BŪTU IETEIKUSI IZDALĪT: LATVIEŠU AUTORU GRĀMATAS: AIZROBEŽU AUTORI: KĀ ARĪ ATSEVIŠĶI BĒRNU - JAUNIEŠU LITERATŪRA. MANUPRĀT, BŪTU OBJEKTĪVĀKS BALSOJUMS UN DAUDZ VIEGLĀK IZVĒLĒTIES?!
AIJA
M.MIČELA "VĒJIEM LĪDZ"
I.ZIEDONIS "EPIFĀNIJAS"
A.DIMĀ "GRĀFS MONTE - KRISTO"
V.KAIJAKS "ENIJAS BIZE"
I.LAGZDIŅA "IZSLĀPUMS - OLGA DREĢE"
K.ANDERSENS "DIĀNAS PĒDĒJA'DIENA"
Gundega Tenisone
Bet īstenībā jau mēs balsojam par pēdējā laikā lasīto ,mīļāko grāmatu , senāk lasītās jau aizmirstas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums