• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -16 °C, DA vējš, 1,54m/s
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Ieskats 4.oktobra raidījumā!

Atvainojiet, šis video satur materiālu, kuru LTV nav tiesību izplatīt valstī, kurā Jūs atrodaties.

Apraksts

Otrajā Lielās Lasīšanas "grāmatu stāstu" raidījumā kāda lāču draudzene, slavens mūziķis ar neparastu balsi un divi gados ļoti, ļoti jauni grāmatu eksperti pastāstīs par trim grāmatām. Pirmā stāsta centrālais personāžs ir omulīgs, drusku tukls, tomēr īsts dzejnieks, kurš mēdz iesprūst šaurā bezizejā. Otrajā grāmatā īsti nav varoņu, nav pat viena sižeta pavediena, bet kāds Lielās Lasīšanas lasītājs par to ir teicis "Kodolīgi pateikts galvenais". Savukārt trešās šī vakara grāmatas galvenais varonis ir visai parasts sestklasnieks, kurš nez kāpēc nemitīgi iekuļas pārpratumos un pamanās radīt traku jautrību. Ieslēdz LTV1 rīt 18:35!Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums