• Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
  • Vārda diena: Valters, Renārs, Regnārs
  • Rīgā skaidrs, +18 °C, D/DR vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba


Lietošanas noteikumi

 

Šajā interneta vietnē ievietotie materiāli un to saturs ir VSIA „Latvijas Televīzija”, VSIA „Latvijas Radio”, Associated Press Television News Ltd, Sports News Television, SIA „LETA” un citu 3.personu intelektuālais īpašums.
Interneta vietnē ievietoto saturu nedrīkst lejupielādēt, kopēt, rediģēt vai citādi pārveidot.
Par intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpšanu draud likumā noteiktā kriminālā un administratīvā atbildība.
Interneta vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši visiem lietotājiem. Tiek uzskatīts, ka lietotājs šiem noteikumiem piekrīt, ja apmeklē šo interneta vietni.
LSM.LV redakcija ir tiesīga jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus, un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publiskotas LSM.LV.

Privātuma politika

 

1. Kādu informāciju mēs apstrādājam
Lai pievienotu komentāru lietotājs pievienojas portālam izmantojot autorizāciju sociālajos tīklos. «LSM.LV» izmanto tikai sociālajos tīklos publiski pieejamo informāciju - Lietotāja vārdu, uzvārdu (ja tāds pieejams) un lietotāja identifikatoru.

2. Kādiem mērķiem mēs apstrādājam informāciju.
«LSM.LV» apstrādā 1. punktā minēto informāciju, lai nodrošinātu iespēju pievienot komentārus pie mājaslapā izvietotajiem rakstiem.

3. Kā citi var piekļūt tavai informācijai
Tavs vārds un uzvārds (ja tāds ir pieejams), var tikt attēloti publiski pie izvietotā komentāra nolūkā identificēt komentāra autoru. 

4. Kā mēs apstrādājam personas datus
«LSM.LV» var izpaust tavus personas datus normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un kārtībā (piemēram, lai atbildētu uz tiesas vai kompetentas iestādes pieprasījumu vai lai ziņotu par pretlikumīgu rīcību).