ceturtdiena, 26. maijs

Vārda dienas: Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba
Rīgā +12 °C, R/DR vējš, 3m/s

Kas te? Es te!

Pasaule, kurā dzīvo mūsu varoņi, īstenībā ir mazas meitenes dzīvojamā istaba, kuras stūrī stāv viņas pašas būvēta kartona leļļu māja... Stāsta galvenā darbība norisinās tieši šeit - kartona mājā, kuru meitēns izveidojis no dažādām preču iepakojuma kartona kastēm: te ir gan tortes kaste, gan DVD atskaņotāja kaste, gan kurpju kaste. Pats labākais, ka ikkatra kaste ir... apdzīvota! Kas tur dzīvo? Iepazīsimies...

PLASTMASAS KARAVĪRS PUKŠS (JĀNIS APEINIS)

Sabiedrības pētnieks un ceļotājs, kas pieredzējis dažādas tautas un kultūras, zina bezgalīgi daudz stāstu un leģendu. Viņam uz muguras ir pielīmēts plastmasas automāts, kuram nograuzts gals (no turienes arī cēlies viņa vārds). Viņa istabā viss liecina par ceļojumiem - viņš guļ šūpuļtīklā un istabā ir liela ceļojumu lāde, kurā glabājas pilnīgi viss dzīvei nepieciešamais, kā arī milzīgs globuss, lai viņš varētu visiem parādīt, kur jau ir pabijis.

KOKA VĪRIŅŠ KONSTANTĪNS (DZINTARS KRŪMIŅŠ)

Nedaudz panaivs, taču draudzīgs dabas pētnieks. Viņš zina pilnīgi visu par dabu un dzīvniekiem, jo ir audzis ziedu un dzīvnieku pilnā pļavā. Itin visas mēbeles viņa istabā ir pītas. Reizēm tās arī sazaļo...

DRĀŠU VĪRIŅŠ VARIS (ENRIKO AVOTS)

Apkārtējās pasaules likumu pētnieks ar tīri praktisku pieeju lietām. Viņš zina, kā no jebkā var uzbūvēt jebko. Viņam istabā stāv ar roku griežams elektrības ģenerators, kas uzlādē divas bumbas, starp kurām lec zibeņi. Tad, kad Varis ir dusmīgs, viņš apsēžas pie tā un griež, cik spēka, lai izlādētos. Vēl viņam istabā stāv motori. Ieskaitot zāles pļāvēju. Tas viņam nepieciešams, ja gadījumā no apakšā dzīvojošā Konstantīna istabas šad tad kaut kas ieaug viņa istabā.

LUPATU LELLE LUPE (LĪGA ZEĻĢE)

Impulsīva māksliniece, kas nebaidās izpaust savas emocijas. Puķu meitene. Viņa vienmēr no visiem aizņemas dažādus instrumentus un nekad neatdod. Viņai ir slepenā mīlestība - kāds mākslinieks, kas strādā ar bērniem. Tāpēc pie mazākās izdevības viņa draugiem piedāvā uz viņu paskatīties. Viņas istaba patiesībā ir liela tortes kaste, kuru klāj dažādi šuvumi un adījumi. Tā vienmēr ir nelielā nekārtībā.

 

Ieteikt

Raidījumu arhīvs

maijs, 2022
P O T C Pk S Sv
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
78
9
10
11
12
13
1415
16
17
18
19
20
2122
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5