pirmdiena, 4. decembris

Vārda dienas: Baiba, Barba, Barbara

LTV.LV
Latvijas Sabiedriskie Mediji
Rīgā -4 °C, R/DR vējš, 3m/s
Bērnistaba

Viss notiek!

„Viss notiek, kā tam jānotiek – neatkarīgi no mūsu gribas. Bet brīvība ir mūsu attieksmē pret notiekošo.” Ar šiem vārdiem raidījums sākas kopš tā pirmsākumiem 2001. gadā. Ne vienmēr, un ne visu – kas mums notiek apkārt – mēs varam ietekmēt. Bet mēs vienmēr tiecamies saglabāt personisko brīvību, cilvēcisko cieņu un garīgumu, neatkarīgi no apkārt notiekošā. Tādi cilvēki ir mūsu raidījumu varoņi. Mēs gribam, lai par tādiem top arī mūsu skatītāji.

Pasaule sadalās metropolēs un provincēs. Un jauni, gudri, aktīvi un radoši cilvēki cenšas nokļūt vietās, kur viss notiek – Ņujorkā, Parīzē, Milānā, Londonā, Šanhajā…

„Viss notiek” ambīcija ir, lai viss notiek arī Latvijā. Mēs esam par ceļošanu un citu kultūru iepazīšanu, par mācībām un darbu ārzemēs. Dažs varbūt ir īstāks latvietis un noderīgāks Latvijai visu mūžu strādājot ārzemēs ar Latviju pat nesaistītu darbu. Tajā pašā laikā būtiski, lai Latvijā uz vietas pastāvīgi ir pietiekama intelekta un radošuma kritiskā masa. Tad ir sajūta, ka arī Latvijā viss notiek. Mums ir svarīgi, lai arī uz Latviju brauc mācīties un dzīvot gudri un interesanti ārzemnieki.

„Viss notiek” – tas ir raidījums globālai un patriotiskai domāšanai, lai Latvijā viss notiktu uz labu.

Raidījuma vadītāji − Adriāna Roze, Eva Ikstena-Strapcāne, Uģis Leimanis.

Aktuālais par raidījumu, tā veidotājiem un filmēšanas aizkulisēm atrodams arī Facebook.

 

HansaMedia ir producentu grupa, kas tirgū darbojas kopš 1998. gada. HansaMedia nodrošina TV raidījumu producēšanu, interneta mediju risinājumus, audiovizuālo noformējumu sagatavošanu, korporatīvo, publicistisko filmu, dokumentālo filmu, kā arī reklāmu uzņemšanu un adaptāciju. HansaMedia ir zvaigžņu un radošu profesionāļu komanda. Vairāk par HansaMedia skatiet www.hansamedia.lv.

 

 

 

Ieteikt

Raidījumu arhīvs

decembris, 2023
P O T C Pk S Sv
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7