Latvijas Televīzija aicina iesniegt raidījumu un digitālā satura idejas 2025.–2026. gada sezonai

Latvijas Televīzija aicina iesniegt raidījumu un digitālā satura idejas 2025.–2026. gada sezonai

Latvijas Televīzija (LTV) aicina pieredzes bagātus producentus un Latvijas mediju vides jaunos profesionāļus līdz 29. martam piedāvāt jaunas, novatoriskas un kvalitatīvas raidījumu un digitālā satura idejas, lai turpinātu attīstīt LTV kanālos un platformās pieejamo saturu.

Vēlamo žanru un tematiku sarakstā ietilpst dokumentālo raidījumu cikli par zinātni, tehnoloģijām, jaunradi un inovācijām dažādās nozarēs, informatīvi izglītojošs saturs par dzīves kvalitātes uzlabošanu, t. sk. idejas, kas saistītas ar veselību, ģimeni un vaļaspriekiem, raidījumi par uzņēmējdarbību, t. sk. uzņēmējdarbības attīstība reģionos, izglītojoši un iedvesmojoši uzņēmēju pieredzes stāsti, saturs par vēsturiskiem notikumiem, procesiem un personībām, kā arī bērniem, pusaudžiem un jauniešiem veidots saturs, kas veicina jaunu cilvēku potenciāla atklāšanu un identitātes veidošanu.

Raidījumu un digitālā satura idejas iespējams pieteikt arī citos žanros un tematikās, ja pieteicējs spēj pārliecināt, ka projekts atbilst sabiedriskajam pasūtījumam un ir piemērots LTV kanāliem un platformām. 

Ideju pieteikumi iesniedzami elektroniskā formā līdz 2024. gada 29. martam vietnē https://ltv.lsm.lv/lv/satura-idejas-pieteikums.

LTV komanda izvērtēs pieteikumus un saistošāko ideju autoriem dos iespēju prezentēt ideju klātienē. Ar atbilstošāko ideju autoriem LTV sāks sarunas par raidījumu producēšanu 2025.–2026. gada sezonā. LTV ir tiesības turpināt sarunas par projekta tālāku attīstīšanu ar vairākiem pretendentiem vai neatbalstīt nevienu no iesniegtajām idejām. 

Neskaidrību un jautājumu gadījumā pretendenti aicināti sazināties ar LTV, rakstot uz e-pastu jauniprojekti@ltv.lv.