Zināmi raidījuma "Latvijas Sirdsdziesma" finālisti; noslēguma koncerts Lielvārdē – 15. jūnijā

Zināmi raidījuma "Latvijas Sirdsdziesma" finālisti; noslēguma koncerts Lielvārdē – 15. jūnijā

Ir noskaidrotas piecpadsmit dziesmas, kas sacentīsies par gada skanīgākās sirdsdziesmas titulu 15. jūnijā Rembates parkā, Lielvārdē. Raidījuma "Latvijas Sirdsdziesma" noslēguma koncerta tiešraide būs vērojama un klausāma plkst. 21.10 LTV1, REplay.lv un LR2. 

Astotās sezonas noslēguma koncerts būs krāšņs baudījums visiem vieglās mūzikas cienītājiem. Koncertu vadīs Velga Vītola un Normunds Zušs. "Sirdsdziesma allaž pulcē ap sevi mūziku mīlošus cilvēkus, vairojot dzīvesprieku un gaišas emocijas. Tie ir svētki mūziķiem, skatītājiem un klausītājiem. Šis ir stāsts par kopā būšanu," teic raidījuma "Latvijas Sirdsdziesma" un koncerta vadītāja Velga VītolaPar skanīgākās sirdsdziesmas titulu šogad sacentīsies gan pieredzējuši mūziķi, gan debitanti, kuri sevi šogad ir tikai pieteikuši uz lielās skatuves, būs arī kāda skatītāju ilgi gaidīta atgriešanās. 

Vai muzikālajā sacensībā uzvarēs pieredze vai pirmatnīgā degsme – to noteiks skatītāji, balsojot par savu mīļāko dziesmu tiešraidē. Koncertā paredzēti dažādi muzikālie pārsteigumi. Protams, ar muzikālu priekšnesumu atcerēsies arī ilggadējo raidījuma vadītāju Gunti Skrastiņu. 

Raidījuma "Latvijas Sirdsdziesma" režisors Arvīds Babris: "Gribētu, lai skatītāji izbauda katru dziesmu, jo katrā ir ielikta to radītāju un izpildītāju sirdis, emocijas, darbs. Reizēm gan dziesmu uztveram un iemīlam uzreiz, bet reizēm tā mums atklājas tikai pēc gadiem, kad mirkļa situācija – šai gadījumā spēles, konkurences gars – ir aizmirsies un varam netraucēti ieklausīties tās melodijā un stāstā. Un, protams, ne vien ieklausīties, bet arī ieskatīties izpildītājā un sagatavotajā priekšnesumā, kā arī ļauties unikālajam Lielvārdes estrādes šarmam, kurā klusākajās tiešraides vietās var saklausīt arī daudzbalsīgo varžu balsu kori, kas priecīgi dzied līdzi Spīdalas saliņas ūdeņos."

Finālā izskanēs un par Gada Sirdsdziesmas titulu sacentīsies:
- "Ābeļdārzs" ("Zelta kniede");
- "Dziedi mani uz mājām" ("Sestā jūdze");
- "Dziesmas sirds" (Inga Lazdiņa);
- "Es tev novēlu" (Kaspars Antess & "Šarmantie");
- "Kad tu skaties uz mani" ("Miera vējos");
- "Lai dziesma skan" ("Zeļļi" & Signe Baltere);
- "Latgale" (Andris Baltacis & Dainis Skutelis);
- "Noturi…" (Aija Legzdiņa);
- "Paradīzes zemes virsū nav" ("Muiža");
- "Tava karaļvalsts" (Kaspars Markševics);
- "Draugs, kur laimīgs esi bijis" (Vents Armands Krauklis);
- "Dūmi un uguns" (Jānis Moisejs);
- "Laimes pulksteņa dziesma" (Ainars Bumbieris);
- "Mīla atnāks" (Arvis Kurmis);
- "Viņi dejoja vienu vasaru" (Inese Ērmane & Javier Fernandez).

Raidījuma "Latvijas Sirdsdziesma" fināla tiešraide būs skatāma 15. jūnijā plkst. 21.10 LTV1, REplay.lv, klausāma – Latvijas Radio 2.