Foto: LTV/ Mikus Kļaviņš

No šodienas, 25. aprīļa, darbdienās plkst. 10.30 sabiedrisko mediju mazākumtautību multimediju platformā RUS.LSM tiešajā ēterā būs skatāms jauns informatīvs raidījums “Jauna diena” (“Новый день”). Vadītāji – žurnālisti Anastasija Ružanska, Diāna Spinu, Vladimirs Ivanovs un Andrejs Dmitrijevs.

“Jaunu dienu” veidos RUS.LSM žurnālisti, aicinot skatītājus jau dienas pirmajā pusē viegli un saprotami uzzināt par notikumiem un sabiedriskajiem procesiem Latvijā. Raidījumā gaidāmas tiešraides, intervijas, komentāri un reportāžas, kā dzīvo cilvēki Latvijas novados, kādas problēmas viņus satrauc un kā tās iespējams risināt. 

“Centīsimies ik jaunu dienu padarīt labāku – rādīsim skatītājiem ne tikai nopietnu saturu, bet arī izklaidēsim un uzlabosim garastāvokli. Pusotras stundas garumā žurnālisti, kuriem darbs ir sirdslieta, sarunāsies ar interesantiem cilvēkiem un dzīvajā ēterā sekos līdzi aktuālajām norisēm,” teic platformas RUS.LSM galvenā redaktore Jekaterina Safronova. “Jaunais raidījums ļaus mums uzrunāt vēl vairāk skatītāju, ziņot par aktuālo ātri, objektīvi un uzticami.”

“Kopā ar ekspertiem, sabiedriskās domas līderiem un vienkāršiem cilvēkiem, kuriem šodien notiekošais nav vienaldzīgs un kuriem Latvija ir mājas, mērīsim Latvijas sabiedrības temperatūru un sekosim līdzi iedzīvotāju pulsam. Manuprāt, vislabāk to var sajust pašu cilvēku stāstos par savu dzīvi,” norāda žurnāliste Anastasija Ružanska.

Raidījuma “Jauna diena” vadītāji:

Anastasija Ružanska – strādā Latvijas Televīzijā kopš 2014. gada, vadījusi LTV7 raidījumus “Šorīt” (“Сегодня утром”), “Dzīve šodien” (“Жизнь сегодня”) un “Mazā piektdiena” (“Маленькая пятница”). Vada Latvijas Radio 4 raidījumu “Doma laukums” (“Домская площадь”). Anastasijai piemīt neparasts šarms uzrunāt gan skatītājus, gan savu stāstu varoņus. Viņas cilvēcīgums atbruņo un rada uzticību. 

Vladimirs Ivanovs – viens no labākajiem Latvijas sporta žurnālistiem, ar kuru runā labākie Latvijas sportisti. RUS.LSM raidījuma “Trešais periods” (“Третий тайм”) un Sporta ziņu vadītājs. Vladimirs ir atbildīgs un zinošs ne tikai sporta nozarē, viņš nebaidās runāt arī par sociālajām tēmām un politiku.

Diāna Spinu – RUS.LSM analītiskā un pētnieciskā žurnāliste, vairāku dokumentālo filmu autore. Savas karjeras laikā palīdzējusi daudziem cilvēkiem, piemēram, pēc viņas sižeta Andrejsalā uzstādītas kāpnes drošākai izkļūšanai no ūdens. Diānai katra pētāmā tēma kļūst par personīgu lietu.

Andrejs Dmitrijevs – RUS.LSM žurnālists, kurš lielajā ziņu plūsmā vienmēr atradīs ko jauku un neparastu – skatītāji viņa sižetos ik nedēļu uzzina par interesantiem notikumiem Latvijā, par kuriem citos ziņu raidījumos neziņo.

Raidījums “Jauna diena” – darbdienās no plkst. 10.30 līdz 12.00 mazākumtautību multimediju platformā RUS.LSM, sociālajos tīklos (Youtube – @ruslsm, Facebook – @rus.lsm) un LTV7.